Mazsalacas veco velosipēdu svētki 27. jūlijā
2013-07-24

Turpinot divu gadu tradīciju, arī šogad 27. jūlijā notiks interesantie un notikumiem bagātie veco velosipēdu svētki, kad tiek svinēta Gustava Erenpreisa dzimšanas diena. Šogad 5. augustā Gustavam Erenpreisam aprit 122 gadi.

Sestdienas veco velosipēdu svētkos atrakcijas priecēs visdažādākās auditorijas. Svētkus sāksim ar parādes braucienu un nomināciju godāšanu, bet visas dienas garumā ļausim arī izkustēties un piedalīties dažādās atrakcijās. Jūs sagaida gan Velo ruļļi, gan virves vilkšana, gan dažādas individuālās izklaides. Darbosies arī fotostūrītis.

Veco velosipēdu svētku „Ērenpreisam 122”programma:
9:30 Reģistrēšanās parādes braucienam
10:00 Svētku atklāšana
10:30 Stāšanās parādes braucienam
11:00 Parādes brauciens
~12:30 Nomināciju pasniegšana
Līdz 15:20 Atrakcijas un sacensības
15:30 Apbalvošana

Lai sestdienas Veco velosipēdu svētki „Ērenpreisam 122” padevušies tādi lustīgāki, radīsim retro noskaņu arī paši. Laiks no skapja vilkt ārā tvīda žaketes, kleitas, beretes un svārkus, protams, neaizmirstot uzpucēt arī savu velo draugu, jo šoreiz velo svētkos īpaša žūrija izraudzīs uzvarētājus tādās nominācijās kā „Ērenpreisa kungs”, „Ērenpreisa kundze”, „Retro fellis” un „Svētku acu prieks”!

Visiem velo mīļiem būs iespēja priecēt acis ar „Ērenpreiss” jaunajiem modeļiem. Ar jauno kolekciju varat iepazīties arī šeit: http://goo.gl/5JR9Ym

Taču tiem, kam slinkums mīties, būs iespēja iepazīties, aptaustīt un izmēģināt elektrovelosipēdus no Blue Shock Bike.

Katru gadu šie svētki atšķiras no iepriekšējiem gadiem, tāpēc visi ir laipni aicināti piedalīties, lai mēs visi kopā šos svētkus  varētu padarīt vēl aizraujošākus un interesantākus. Kāp uz sava velosipēda un tiekamies 27. jūlijā Mazsalacā, veco velosipēdu svētkos!

Ilze Mitāne, sabiedrisko attiecību speciāliste
Mazsalacas veco velosipēdu svētki 27. jūlijā
2013-06-13

Turpinot divu gadu tradīciju, arī šogad 27. jūlijā notiks interesantie un notikumiem bagātie veco velosipēdu svētki, kad tiek svinēta Gustava Erenpreisa dzimšanas diena. Šogad 5. augustā Gustavam Erenpreisam aprit 122 gadi.

Mazsalacas veco velosipēdu svētku aizsākums ir 2011. gada 28. augusts, kad norisinājās  pirmie veco velosipēdu svētki, kuri tika pavadīti pozitīvā gaisotnē ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm.  Svētki bija izdevušies un baudāmi, tāpēc pasākuma organizatori bija pārliecināti, ka šāda veida pasākums ir jāturpina kā tradīcija. Tāpēc 2012. gada 11. augustā tika svinēta Gustava Erenpreisa 121. dzimšanas diena, kad notika, nu jau otrie Mazsalacas veco velosipēdu svētki, kur, salīdzinot ar pirmo gadu, piedalījās gandrīz divtik vairāk dalībnieku.

Katru gadu Mazsalacas veco velosipēdu svētku programmā ir daudz un dažādu pasākumu un atrakciju, kur tiek aicināts piedalīties ikviens dalībnieks. Kā viena no pasākuma neatņemamu tradīciju ir kļuvusi kopīgā mākslas darba veidošana, kā arī svinīgā velo parāde, kurā var piedalīties ikviens dalībnieks. Svētki notiek visas dienas garumā, kur tiek rīkoti dažādi sportiski pasākumi, velo ruļļu sacensības, „Spārītes” rallijs mazajiem, pakava mešana, virves vilkšana un daudzi citi interesanti pasākumi.

Šogad Mazsalacas veco velosipēdu svētki notiks 27. jūlijā Mazsalacas novada svētku ietvaros. Kā katru gadu, arī šogad paredzēta ļoti interesanta un pasākumiem bagāta programma. Lai šie svētki būtu patiešām interesanti un dalībniekiem baudāmi katru gadu, pasākuma organizatori svētkos mēģina ieviest ko jaunu un atšķirīgu no iepriekšējiem gadiem. Šogad programmas ietvaros tiks rīkota kārtējā svinīgā velo parāde, uz kuru šogad tiks likta lielāka uzmanība,  veidots kopīgais mākslas darbs, rīkotas dažādas sporta aktivitātes, elektrovelosipēdi, tiks pasniegti dažādi tituli par skaistāko tērpu, ātrāko un skaistāko riteni u.c. interesantas aktivitātes.  Bet tas vēl nav viss, vakara turpinājumā sekos balle.

Katru gadu šie svētki atšķiras no iepriekšējiem gadiem, tāpēc visi ir laipni aicināti piedalīties, lai mēs visi kopā šos svētkus  varētu padarīt vēl aizraujošākus un interesantākus. Kāp uz sava velosipēda un tiekamies 27. jūlijā Mazsalacā, veco velosipēdu svētkos! Sīkāka informācija par pasākuma programmu sekos.

Ilze Dreimane ViA studente
-->