Sveicam!
2014-03-26

Mazsalacas novada pašvaldība sveic novada volejbola komandu "Ramata/Mazsalaca" (Harijs Rokpelnis, Varis Frombergs, Oskars Ramats, Gatis Brokāns, Toms Kļaviņš, Kalvis Gerasimovs) ar iegūto 1.vietu Alojas sporta halles kausa izcīņā, kas norisinājās 2014.gada 23.martā Alojā. Novēlam arī turpmākus panākumus!

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
Mazsalacas sportistu panākumi
2014-02-27

2014. gada 23. februārī Lietuvas pilsētā Paņevežā norisinājās "XX Baltic States Shotokan Karate Clubs Championship". Sacensībās piedalījās apmēram 500 sportistu no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievija. Dalībnieki sacentās divās disciplīnās – kata un kumite.
Vidzemes karatē klubu (VKK) pārstāvēja Oskars Pidža un Andris Ludriksons.
Oskars Pidža ļoti veiksmīgi uzvarēja pirmās divas cīņas, bet cīņā par medaļām uzvaru neguva un palika piektajā vietā, bet Andris Ludriksons uzvarēja trīs cīņas un iekļuva finālā. Piekāpjoties lietuvas sportistam A. Ludriksons ieguva sudraba medaļu.
Treneris ir ļoti priecīgs par sasniegumiem!

Bildē: Andris Ludriksons.

Kaspars Riekstiņš, treneris
LSVS Pašvaldību 51. sporta spēles slēpošanā
2014-02-10

2014.gada 8.februārī slēpošanas-biatlona kompleksā "Priekuļi" norisinājās tradicionālās Latvijas Sporta Veterānu Savienības sacensības distanču slēpošanā. Sacensības pulcēja dalībniekus no 20 novadiem. Mazsalacas novada pašvaldība apsveic novada pārstāvjus (Jāni Vimbu, Arti Krievānu, Linardu Tauvēnu, Edvīnu Ārgali, Daci Kampusi, Antru Aizpurieti, Vilhelmīni Bērzupi, Agitu Āboltiņu, Gundu Plūmani, Santu Ābelīti, Ivaru Slotiņu, Ēriku Plūmi, Ilgvaru Āboltiņu, Mihailu Siņicinu) ar veiksmīgiem panākumiem un godalgotajām vietām sacensībās (rezultāti)