Mazsalacas aplis 2013
2013-02-20

2013. gada 9. martā Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā, norisināsies ikgadējās slēpošanas sacensības"Mazsalacas aplis 2013". (afišaSacensību sākums plkst. 12:00 bērniem līdz 15 gadu vecumam, plkst. 13:00 pārējām grupām. (nolikums)
Sacensībās piedalās distanču slēpotāji - gan bērni, gan pieaugušie. 

  1. Trases apļa garums – 7 km, bērniem līdz 15 gadu vecumam – 1km. 
  2. Trases iekārtotas slēpošanai slīdsolī.
  3. Visi dalībnieki startē kopīgā startā. 
  4. Distance aprīkota ar dzirdināšanas punktiem un kontrolpunktiem.
  5. Pēc finiša karsta tēja un auzu pārslu putra.
  6. Visiem sacensību dalībniekiem apbalvošanas laikā loterija.

Slēpojumā tiek apbalvoti 1.- 3. vietu ieguvēji visās grupās. Absolūtajā vērtējumā labākajam gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē pārsteiguma balvas.
Dalības maksa meitenēm un zēniem līdz 15 gadu vecumam Ls 1,- pārējiem Ls 5,-.
Dalībnieku pieteikšanās sacensību dienā, no plkst. 10:00 līdz 12:00 Mazsalacas vidusskolā
Sacensību organizators: ZS "Birzes".
Sacensības atbalsta: Mazsalacas novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Skaņākalna dabas parks, ZS"'Vilciņi", SIA "Remak".
Sīkāka informācija: Ivars Slotiņš, tālr. 29146111; e-pasts ivars.slotins@inbox.lv, Valdis Kampuss - tālr. 26429500.

Uz tikšanos Mazsalacā! (rezultāti)

Ivars Slotiņš, sacensību organizators
Aizvadīts tradicionālais slēpojums "Mazsalacas aplis 2012"
2012-02-09

Spītējot spelgonim, aizvadītajā sestdienā Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā notika tradicionālais tautas slēpojums "Mazsalacas aplis 2012". Dalībnieku skaits šogad ievērojami mazāks, stiprajā salā uz starta stājās tikai paši uzticīgākie slēpošanas sporta cienītāji. No kopējā starta trasē devās 30 dalībnieki. Atbilstoši izvēlētajai starta grupai dalībniekiem bija jāveic viens vai divi 8 km apļi.
16 km distances lielāko daļu vadībā atradās jaunais un talantīgais slēpotājs, mazsalacietis Roberts Slotiņš, tomēr pēdējos kilometros viņu apsteidza un par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva pieredzējušais biatlonists Ilmārs Bricis.
Viena apļa distancē visātrāk finišu sasniedza Lietuvas pārstāve Natālija Kočergina, kļūstot par absolūto uzvarētāju arī sieviešu konkurencē. Uz bērnu startu bija ieradušies četri dalībnieki, un visi veiksmīgi pieveica 500 m distanci. (rezultāti)
Pateicoties bagātīgajam sniega segumam un sacensību organizatora Ivara Slotiņa, kā arī viņa palīgu Mihaila Siņicina, Māra Radziņa un Edvīna Ārgaļa, ieguldītajam darbam, un Mazsalacas novada domes atbalstam, šogad Mazsalacā ir izveidota ļoti kvalitatīva slēpošanas trase.

Paldies visiem sacensību atbalstītājiem, jo īpaši SIA “X-centrs” un SIA "Krista".

Iestājoties nedaudz siltākam laikam, aicinām aktīvās atpūtas cienītājus baudīt pasakainos ziemas skatus un izmantot lieliskās slēpošanas iespējas Skaņākalna dabas parkā!

Zane Luste, "Mazsalacas aplis 2012"
Mazsalacas aplis 2011
2011-02-14

2011. gada 13. februārī Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā aizvadīts tradicionālais tautas slēpojums "Mazsalacas aplis 2011".
Spītējot salam un vējam, uz starta stājās 103 dalībnieki. Bērni vecumā līdz 11 gadiem sacentās atsevišķi izveidotajās kilometra un puskilometra distancēs. Pārējie dalībnieki, atbilstoši izvēlētajai grupai, veica vienu vai divus 8 km garus apļus.
Sacensību organizators Ivars Slotiņš ir gandarīts, ka sacensības ir izdevušās, un pateicas dalībniekiem par piedalīšanos. Paldies visiem, kuri nodrošināja pasākuma sekmīgu norisi, bet jo īpaši - Mihailam Siņicinam, Mārim Radziņam un Valdim Kampusam - par ieguldīto darbu trases veidošanā un līdzdalību sacensību organizēšanā.
Tautas slēpojumu “Mazsalacas aplis 2011” atbalstīja: Mazsalacas novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, SIA “Vidovska serviss”, SIA “X-centrs”, SIA "RP 74"”, kooperatīvā sabiedrība „Lauksalaca”. (rezultāti) 

Zane Luste, "Mazsalacas aplis 2011"
-->