Aizvadīti Mazsalacas novada sporta svētki
2014-07-01

21.jūnijā Mazsalacā notika novada sporta svētki. Šogad tos organizēja biedrība "R.E.G." ar tās pārstāvi Guntaru Rozenbergu priekšgalā, aktīvi piepalīdzot Mazsalacas novada domes izpilddirektoram Ritvaram Sirmajam. Par spīti vēsajam laikam sportotāju netrūka, tāpēc Mazsalacas multifunkcionālajā sporta laukumā un apkārtējā teritorijā sportiskas aktivitātes nerimās visas dienas garumā. Sportotāji varēja sacensties gan individuāli, gan komandu sportos šādās disciplīnās: atsvaru turēšanā uz laiku, baļķa celšanā, volejbolā, florbolā, frisbijā, jautrības stafetē, riepas velšanā, soda metienos, strītbolā, šautriņu mešanā, tautas bumbā, virves vilkšanā un zoles turnīrā.

Pēc aizvadītajiem svētkiem Guntars Rozenbergs secina, ka kopumā viss noritējis veiksmīgi, sīkāku sporta spēļu vērtēšanu atstājot sportistu un līdzjutēju ziņā. Viņš spriež, ka nākamgad gan būtu nedaudz jāpārplāno sporta svētku uzstādījums, vairāk vietas atvēlot “vienkāršajam iedzīvotājam”, kas ikdienā ar sportu īpaši nenodarbojas. Tāpat arī noteikti vairāk uzmanība tiks veltīta mazajiem sportotājiem un līdzjutējiem, radot pasākumu, kas ir ar pievienoto vērtību ikvienam novada iedzīvotājam.

Pēc spēlēm pelnīta atpūta un labāko sportistu apbalvošana notika Lībiešu pilskalna estrādē, kur aktīvo dienu noslēdza balle kopā ar grupu Vēja runa.

Rezultāti

Ilze Mitāne, sabiedrisko attiecību speciāliste
Mazsalacas novada sporta svētki
2014-06-11

2014.gada 21.jūnijā no plkst. 10.00 Mazsalacas multifunkcionālā sporta laukuma teritorijā norisināsies Mazsalacas novada sporta svētki (nolikums). Notiks dažādas sporta aktivitātes gan komandām, gan individuālajiem sportistiem. Labāko un sekmīgāko sportistu apbalvošana plkst. 21.00 Lībiešu pilskalna estrādē, plkst. 22.00 balle kopā ar grupu "Vēja runa", darbosies bufete.

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
-->