2013-04-10

Senioru biedrības biedri un draugi Lieldienas iešūpoja Lieldienu sestdienā ar konkursu par “Etnogrāfiski pareizi krāsotām olām” un tikšanos ar Valmieras drāmas teātra aktrisi Regīnu Devīti.

Seniorus sveica “Mazsalacas cāļi“. Sildījamies aktrises sirds siltumā un stāstos par seriāliem “Neprāta cena” un “Ugunsgrēks”. Klausījamies aktrises stāstījumā par grūto un savdabīgo aktieru darba būtību un   personīgo devumu  lomā "Zentiņa". Mēs sapratām, ka daudz no tā mēs nevarētu vis... Paldies aktrisei Regīnai Devītei, ka viņa savu brīvo laiku dalīja ar mums! Vēlam daudz skaistu lomu un gaidām tikšanos iemīļotājā seriālā “Ugunsgrēks”.

Konkursā par “etnogrāfiski pareizi krāsoto olu” uzvarēja:

  • Aida Grinberga – savu olu dāvināja aktrisei, balvā foto ar aktrisi,
  • Ināra Berga - zelta medaļa un balvā foto ar aktrisi,
  • Ilze Laizāne - zelta medaļa  un balvā foto ar aktrisi.
2013-03-04 

28.februārī Mazsalacā Mazsalacas  Kultūras centrā notika gadskārtējās Mazsalacas novada  Senioru biedrības “Atbalss” ziemas galda spēles.

Galvenās disciplīnas līdz šim ir dambrete, zolīte,viktorīnas, orientēšanās Mazsalacā pēc fotouzņēmumiem.

Šoreiz asinājām prātu ar mīklām, kuras ir  izveidojuši mazsalacieši laikmetu griežos. Mīklas bija asprātīgas un  seniori atminējumus veidoja no šodienas dzīves, kuras, protams, tiesneši pieņēma par pamatu, bet ne kā pareizo atminējumu.

Mīkla – Kā no rīta cēlies, tā pie plānas karašas ķēries. Uzmini nu!

Ir arī “karstie zolīšu spēlmaņi! Orientēšanās foto. Nofotogrāfētas Mazsalacas mājas, arī dabas skati un jāpasaka, kurā ielā ir šī māja.

Protams, ka ir arī “grūtās vietas”, kuras neviens nevar izdomāt un pēc spēlēm dosies dabā to visu pārraudzīt.

-->