Zīda apgleznošana
2013-08-28

13. un 14. septembrī Mazsalacas mākslas skolā Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītā projekta "Ar cerību plaukstā" ietvaros notiks nodarbības zīda apgleznošanā. Nodarbību vadītāja  Inita Prauliņa. Paņemiet līdzi zīda vai šifona audumu, vēlams baltu. Nodarbību sākums 13. septembrī plkst.11.00.

Senioru biedrības valde
Sveiciens 1.septembrim
2013-08-20 

Mazsalacas novada senioru biedrība “Atbalss” aicina  30.augustā plkst. 14.00 /Pērnavas ielas un  Parka ielas stūra zālājā/ Mazsalacas pilsētas un novada ļaudis  piedalīties ar darbu, ziediem un niedrēm kompozīciju veidošanā veltītu 1.septembrim. Lūdzam iedzīvotājus atnest ziedus, dekoratīvas augu lapas, niedres. Sīkāka informācija pa tel. 29470830 (Viktorija)

Senioru biedrības valde
Senioru biedrība aicina iesaistīties
2013-07-24

Mazsalacas novada senioru biedrība aicina Mazsalacas pilsētas bibliotēkā no 24.07. līdz 26.08. apskatīt projekta ietvaros apglenotos stikla traukus. (afiša)

Mazsalacas novada senioru biedrība “Atbalss” projekta “Ar cerību plaukstā” ietvaros aicina seniorus un interesentus uz pasākumiem:
 1. 26.jūnijā plkst.13.00
  1. Mazsalacas vidusskolas darbmācības kabinetā  notiks  apmācība  “Stikla trauku apgleznošana”. Līdzi ņemam gluda stikla traukus (var būt  no foto rāmīšiem stikls, pudele, burciņa,krūzīte, stikla šķīvis)
  2. Pulcējamies  plkst.13.00 skolas pagalmā. Paņemiet, lūdzu, līdzi naudiņu, kura būs nepieciešama, lai samaksātu  par izlietoto elektrību.
  3. Apmācību vadīs Inita Jurgenberga /Vaidava/
 2. 26.jūlijā plkst.18.00
  1. Rīgas ielā  1, Mazsalacā, Viktorijas Puriņas puķu dārzā praktiskās nodarbības floristikā. Veidosim puķu pušķus Mazsalacas 85 gadu jubilejai!  Vēlams līdzi paņemt ziedus un dekoratīvo augu lapas

Informācijai  mob.tel. 29470830 – Viktorija.

7., 8.augustā senioru biedrība organizē ekskursiju uz Latgali ar 2 autobusiem ar nakšņošanu pie Aglonas  un Medumiem (ekskursija pa Latgali 1)(ekskursija pa Latgali 2) 

Ekskursijā noteikti  ir jāņem līdzi personas pase un pensionāru apliecība. Maksājam Ls 10.00  par vietu viesu mājā, muzeju apmeklējumi un sava iztika.

  1. Transporta izdevumus sedz Borisa un Ināras Teterevu fonds un Mazsalacas novada pašvaldība.
  2. Izbraucam 7.augustā plkst.6.00 no  Mazsalacas Kultūras centra laukuma, maršruts Mazsalaca -Vecpiebalga- Cesvaine – Madona un Latgale!
  3. Dalību ekskursijai pieteikt līdz 29. jūlijam.
  4. Ja ir vēlme braukt un neesiet senioru biedrības biedri, iestāšanas maksa biedrībā  Ls 3.00

Viss, kas Jūs interesē, saistībā ar ekskursiju - telef.64251932, 29443266  - Sarmīte

Senioru biedrības "Atbalss" valde
Stikla apgleznošanas nodarbības
2013-07-01 

10.07.2013. plkst 16.00Mazsalacas pilsētas bibliotekā notiks stikla apgleznošanas nodarbības. Aicinām ierasties biedrības biedrus un interesentus. Uz nodarbību nepieciešams paņemt stikla traukus, ko apgleznot (vāze, burka, stikla šķīvji u.c.), lupatiņu, otiņas,  avīzes.

Senioru biedrības "Atbalss" valde
Aktivitātes vasarā
2012-09-17

Sākot no 4.jūnija seniori mācās datoru kursos. Pēdējā nodarbība no 17.septembra līdz 19 septembrim. Tad datorus būs apguvuši un savas zināšanas papildinājuši 70 Mazsalacas novada ļaudis. Iepazināmies ar savu novadu,darba darītājiem Mazsalacā, Ramatā un Sēļos. Vasarā bijām ekskursijā Uz Alojas novadu, uz  Salacgrīvas novadu, pabijām akmeņainā Vidzemes jūrmalā. Bijām Igaunijā,Saremā. Uzņēmām viesus, Alojas Senioru biedrības biedrus. Gatavojām  ziedu vārtus   pilsētas centrā, veltītus  1.septembrim. Bijām Rūjienas muzejā, Naukšēnos un Ēvelē. Paspējām jau arī būt Bīriņu purvā,  lasīt dzērvenes.  (fotogalerija)

Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Projekta "Pieslēdzies, Latvija!" datorapmācības kursi senioriem
2012-08-17

Mazsalacas novada senioru biedrība “Atbalss” sadarbībā ar Mazsalacas vidusskolu organizē  Lattelecom senioru datorapmācības kursus Mazsalacas novada iedzīvotājiem. Pieteikties uz nodarbībām augustā aicināti cilvēki vecumā pēc 50 gadiem, kuriem nav vai ir neliela pieredze datora izmantošanā. Datorkursi ir bez maksas.

No 17. līdz 19.septembrim datoru kursi pensionāriem, invalīdiem  un cilvēkiem, kuri sasnieguši   50 gadu vecumu. Kursu sākums 17.septembrī plkst.15.00.

Mācības notiek Mazsalacas vidusskolas jaunās ēkas 3.stāvā, skolotāja Zane Luste. Pieteikties pa tālr.64251932, m.t.29443266 /Sarmīte/.

Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Aktivitātes janvārī
2012-01-16

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda  programmas “Veselībai un dzīvotpriekam III“ projekta “Dzīvot labāk!”, kuru atbalsts Borisa un Ināras Teterevu fonds, ietvaros Mazsalacas novada senioru biedrībā  “Atbalss” janvārī plānotas sekojošas aktivitātes:

Nūjošana otrdienās plkst.12.00 no Dzimtkoku mājas pagalma Rīgas ielā 10, skolotāja M.R.Seimana vadībā. (Ekstrēmos laika apstākļos - aukstums, putenis, liels vējš, stipri slidens - uz kopīgo nūjošanu  nenākam.)

28. janvārī  plkst.10.00 Mazsalacas  novada Kultūras centrā uz sarunu par veselību skaistākajos mūža gados,  par zāļu lietošanu, par uzturu, kad lietojat medikamentus, par to, kas Jūs interesē, un par jautājumiem, uz kuriem nezināt atbildi, Jums stāstīs un atbildēs farmaceite Līga Liepiņa.

30.janvārī plkst.10.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā  biodejas, vadītāja psiholoģijas maģistre, Latvijas Biodeju skolas studente Anna Kalniņa. (uzaicinājums senioriem piedalīties biodejas nodarbībās)

30.janvārī pēc biodejām sulu kūre. Vēlams līdzi paņemt savai lietošanai notīrītus burkānus, rutkus, selerijas, bietes, ķirbjus (to, kas Jums ir, ja nav, nepārdzīvojiet, nāciet, gan sanāks visiem). Sulu kūres procesā savas zināšanas lietā liks farmaceite Līga Liepiņa.

Katru piektdienu no plkst.11.00 līdz 12.00 mācīsimies angļu valodu skolotājas Agitas Āboltiņas vadībā. Grupā ir brīvas vietas!

Par visu, kas Jūs interesē vai ir neskaidrs, zvaniet un jautājiet!

Sarmīte Kauliņa, valdes locekle, t.64251932, mob.t.29443266
Seniori pasākumā “Gūt var dodot”
2011-12-08

Starptautiskajā brīvprātīgo dienā - 5.decembrī Eiropas Brīvprātīgā darba gada ietvaros Borisa un Ināras Teterevu fonds rīkoja Brīvprātīgo godināšanas pasākumu “Gūt var dodot”.
Pasākumā godināja un izteica atzinību labākajiem brīvprātīgā darba veicējiem visā Latvijā, kas ar fonda palīdzību snieguši atbalstu aptuveni 100 tūkstošiem mūsu valsts iedzīvotāju. Pasākumu “Gūt var dodot” atklāja Latvijas Republikas labklājības ministre Ilze Viņķele un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.
Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps - metropolīts Zgibņevs Stankēvičs lasīja priekšlasījumu par brīvprātīgo darba motivāciju mūsdienu sabiedrībā, bet par godu brīvprātīgajiem koncertēja Vestards Šimkus. Ikviens brīvprātīgais saņēma Aijas Odiņas nesen izdoto grāmatu “Lietišķās un oficiālās uzvedības grāmata”.
Borisa un Ināras Teterevu fonds un Kopienas atbalstu centrs atbalsta Mazsalacas senioru biedrības "Atbalss" projektu “Dzīvot labāk!”, līdz ar to arī mēs bijām uzaicināti uz pasākumu. Pasākums bija  sirsnīgs, vienkāršs un mīļš. Guvām daudz jaunu ideju, kā pilnveidot savu darbību pilsētā un novadā.
Pārbraucot mājās, pārlūkoju biedrības statūtus un atradu mazāk izmantotu jomu  mūsu darbībā - organizēt labdarību. Tuvojas Ziemassvētki un mēs atsaucamies  Ziemassvētku vecīša labdarības projektam ...

Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Noslēdzies projekts "Pieslēdzies, Latvija"

Lattelecom no aprīļa līdz novembrim sociālās atbildības projekta "Pieslēdzies, Latvija!" ietvaros aicināja seniorus apgūt pirmās iemaņas darbā ar datoru, un šo iespēju, bez maksas iepazīt datoru un interneta pasauli, izmantoja vairāk nekā 1500 senioru visā Latvijā.


Pagājušajā nedēļā norisinājās projekta noslēguma pasākums. Vienu no 15 uzņēmuma dāvātajiem datoriem laimēja Mazsalacas senioru biedrības "Atbalss" valdes priekšsēdētājs Aldis Ertmanis. Reizē ar datoru, kuru pasniedza Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Aldis Ertmanis saņēma arī ovācijas no saviem kolēģiem - senioriem, kuri kopā ar viņu bija mērojuši ceļu no Mazsalacas uz Rīgu, lai piedalītos projekta "Pieslēdzies, Latvija!" noslēguma eksāmenā un pārbaudītu savas zināšanas datoru lietošanā.

2011.11.22., Zane Luste, sabiedrisko attiecību speciāliste
Tiek realizēts projekts senioru veselībai un dzīvotpriekam

Atbalstu guvis Mazsalacas senioru biedrības "Atbalss" Kopienu iniciatīvu fondā iesniegtais projekts "Veselībai un dzīvotpriekam". Par projekta naudu esam iegādājušies datoru, printeri, sulu spiedi, fotoaparātu, nūjas nūjošanai.
Nūjošanas nodarbības notiks projekta ietvaros. Ļoti ceram, ka mazsalacieši sasparosies un mēs sparīgi soļosim preti savām skaistajām vecumdienām ... Vēl tiek plānotas dažādas nodarbības - veselīga uztura skola, sulu kūres,  arī biodejas. Par veselību jau gudrosim sākot ar decembri, bet dejot sāksim janvārī. Sekojiet līdzi informācijai! Angļu valodu mācīsimies tāpēc, ka ir visu mūžu jāmācās ........., nāciet! Sveces liesim, lai tumšajā laikā ir gaisma ... 

Mazsalacas senioru biedrības “Atbalss” valde piedāvā Jums sekojošas aktivitātes:

2011.gada 22.novembrī plkst.13.30  pirmā nodarbība nūjošanā, vadītājs - skolotājs M.R.Seimans. Pulcējamies pie Dzimtkoku mājas, kur saņemsim nūjas.

2011.gada 25.novembrī  plkst.11.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā angļu valodas nodarbība - sarunu valoda (senioriem bez priekšzināšanām), vadītāja - skolotāja A.Āboltiņa.

2011.gada 25.novembrī  plkst.13.00  Mazsalacas bibliotēkas bērnu nodaļā dekoratīvo sveču liešana, vadītāja - bibliotekāre L.Apsīte. Līdzi jāņem sveču galiņi, smaržīgas eļļas, parfimērijas krāsas, parafīns u.c.

Mīlestībā un priekā pabūsim kopā!

2011.11.16., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Ziedu ugunskuri - veltīti 1.septembrim

Pateicoties senioru biedrības "Atbalss" iniciatīvai, jau otro gadu pēc kārtas Mazsalacas pilsētas centra zālājā tapa ziedu kompozīcijas, kā sveiciens uzsākot jauno mācību gadu. Šogad tie bija Ziedu ugunskuri, kurus augusta pēdējās dienas novakarā radoši un enerģiski veidoja seniori un viņu atbalstītāji.
Paldies tiem, kuri atnesa ziedus un bērzu pagales! Paldies senioriem, par svētku sajūtas radīšanu!

2011.11.04., Zane Luste, sabiedrisko attiecību speciāliste
Seniori aicina dalīties sirds siltumā, labestībā, mīļumā

2011. gada 4. oktobrī notika Mazsalacas senioru biedrības “Atbalss” valdes  sēde. Uz to bija ieradusies seniore Ženija Narņicka. Viņa dalījās savā pieredzē par darbību brīvprārtīgajā labdarības organizācijā “Carita”, kurā kopā ar Mazsalacas slimnīcas kapelāni Martu Lulli un evanģēlistu Jāni Šmitu apmeklē Mazsalacas slimnīcas paliatīvās aprūpes pacientus – daudziem tās ir pēdējās mājas šīs dzīves laikā.
Ženija pastāstīja par labdarību, ko viņi veic slimnīcā, apmeklējot slimniekus un sveicot  viņus dzīves svētkos.
Mazsalacas senioru biedrība  “Atbalss” mīļi lūdz  Jūs - ikvienu, kuram ir vēlme uzadīt zeķes, cimdus, šallīti, galvas lakatiņu, uzzīmēt, izveidot kartiņu sirds siltumam, mīlestībai .... uz Ziemassvētkiem. Dalīsimies savā sirds siltumā, labestībā, mīļumā.
Mēs, senioru biedrības valde, nolēmām, no mūsu kopīgās biedru naudas, ziedot 5 latus Ziemassvētku konfektēm, paliatīvās aprūpes pacientiem.
Konsultēties vienmēr varat ar Ženiju Narņicku  (t.64251021, mob.t.29186114), Martu Lulli (t.64251740, mob.t.26389391).

2011.10.05., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Mūžam veseli

Senioru domu grupa apmeklēja "Pacientu Ombuda" rīkoto Latvijas un  Šveices kopprojekta semināru "Mūžam veseli", kas notika Valmierā. Seminārs bija domāts vecāka gadu gājuma cilvēkiem un viņu problēmu risināšanai.
Seminārs bija ļoti interesants:

 • klausījāmies gerontoloģijas profesoru Jāni Zaļkalnu;
 • ārsti, pedagoģi Margaritu Rupenheiti par normālu novecošanu;
 • no "Veselības centra 4" pārstāvja Kaspara Ozoliņa uzzinājām, kā vingrot senioriem un kustināt savu ķermeni, sapratām, ka dārzā ravēt un skriet pa dārzu - nav vingrošana;
 • par ārstniecības augu lomu veselības saglabāšanā un stiprināšanā stāstīja daktere Vija Eniņa.
 • Bija ieradusies arī Aina Verze.

Katra mēneša pirmajā otrdienā ir valdes sēde, nāciet, mēs pastāstīsim sīkāk, ko dzirdējām, uzzināsiet arī par citām aktivitātēm. Mēs Jūs gaidām, nāciet!

2011.08.26., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Senioru biedrības biedru aktivitātes 2011. gada vasarā

Neskatoties uz to, ka vasara ir pilnbriedā un darba visiem pāri galvai, gribas tomēr skriet kā jaunībā! Paspēt visu, apgūt visu, piedalīties visur un vēl ... salasīt ogas, izravēt dārzu, ieskābēt gurķus, salasīt sēnes ........... uzrakstīt kādu projektu! Un stundas dienā joprojām ir 36 ?! (no senioru redzes lauka)

 • Bijām Burtnieku novadā “Buciņās” pie dārznieces Irinas Simanovičas. Dārzu savai iztikai, sirdij un priekam viņa iekopj laukā, meža malā. Dārzniecei ir siltumnīca, plēves māja, ar daudziem neredzētiem kaktusiem, lieliem un maziem. Rudenī tos pārvietos uz mājas siltākām telpām.
 • Tad bijām arī Ēveles pagastā pie dārznieces Indras Lielkājas. Ziedēja dažādās krāsās dienziedes, bezgala daudz dažādu šķirņu koki un krūmi. Priecēja dīķis ar ūdensrozēm, nenotverama, grūti nofotografējama rasas lāse rozes ziedā un tikšanās ar Kalsnavas dārzkopjiem, kuri arī bija izvēlējušies šo dienu veltīt daiļdārziem.
 • Tā bija jūlija mēneša pēdējā diena. Prieks bija tikties ar gudriem, zinošiem cilvēkiem. Diena mijās ar lietu un sauli. Lietus lija kā no spaiņa, kad iebraucām daiļdārznieces, daudzu mazsalaciešu dārzu konsultantes Zentas Skrastiņas pagalmā. Mēs tikām uzcienāti ar dienziedu ziediem, trīsputekšņu lapu platpēdes augļiem, korintēm. Visos dārzos varēja iegādāties puķu stādus.
 • Atgriezušies mājās, kādā dienā, kad saulīte rotājās pa zemes virsu, pabijām arī daiļdārza entuziastes Viktorijas Puriņas iekoptajā dārzā, kurš atrodas muzeja un dzīvojamās mājas pagalmā, Rīgas ielā 1. Dārzs bagāts ar krāšņi ziedošiem augiem, izkopts, ir arī dārzam pieguļošais Aurupītes krasts. Cienāja mūs ar zemeņavenēm.

7., 8. augustā bijām Ventspilī. 7 .augustā vēl turpinājās Ventspils svētki. Ekskursiju visā pilnībā vadīja Vija un Mārtiņš Seimaņi.

 • Bijām Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, amatnieku tirdziņā - pirkām grozus.
 • Braucām ar mazbānīti pa Kalna līniju no Jūrmalas parka līdz Piedzīvojumu parkam, uzkāpām Slēpošanas kalnā, ko ventspilnieki sauc par “Lemberga hūti”, kur bija novietots staltbriedis. Ja skatījāties televīzijā Ventspils svētkus, tad staltbriedim tika piešķirta īpaša loma...
 • Apskatījām Livonijas ordeņa pili, Ostas ielas promenādē priecājamies par Baltijas ziedu festivālu, 45 ziedu paklāji!!!!!!!!
 • Izbaudījām īstas lietus gāzes izbraucienā ar kuģīti “Hercogs Jēkabs” pa Ventas grīvu līdz jūras vārtiem. Vakarā izstaigājām Dienvidu mola promenādi, priecājāmies par lieliem ārzemju kuģiem, kuri piestāj Latvijas ostā - Ventspilī. Pabijām Reņķu dārzā.
 • 8. augusta rīts sākās ar Staldzenes stāvkrastiem, Oviša bāku, Irbenes lokatoru. Uz Irbenes lokatoru vērtīgi būtu aizbraukt, ja runājam pa okupāciju... Viens zemes stūris Latvijā, kur pretī veras daudzdzīvokļu māju tukšās acis, kur apstājusies kustība.......
 • Tad Kolkas rags, ar rokām jūrā ķertās zivis, Baltā kāpa...
 • Bija skaisti, jauki, bija daudz dziesmu, dziedāja solisti un rūcēji, smiekli.......

Ja gribat būt kopā ar mums, iestājieties senioru biedrībā! Nauda, ko tērējām ekskursijai uz Ventspili, ir no biedrības budžeta, kas tika apstiprināts gada sākumā. Pārējās ekskursijās, kurās braucam, izmantojam savu kabatas naudiņu.

Paldies Mazsalacas pilsētas domei un SIA “Ilekss grupa” šoferītim Indulim.

2011.08.15., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Mazsalacas senioru biedrība “Atbalss” turpina meklēt ceļu pie radošiem cilvēkiem

Bijām smelt pieredzi pie Lēdurgas pensionāriem Krimuldas novadā.

 • Kādā Lēdurgas ceļa līkumā mūs sagaidīja Lēdurgas pagasta sociālā darbiniece Sandra Pikšēna un Lēdurgas pensionāru  biedrības “Kamolītis” priekšsēdētāja  Rita Bērziņa. Viņas  ieveda mūs lauku mājā, kur mūs sagaidīja, jauka sieviete, Laimas kundze.
 • Ar ko gan bagāta ir Laimas kundze? Vispirms ar sirsnību, vienkāršību un mīlestību pret cilvēkiem. Laimas kundze jau 20 gadus krāj dažāda lieluma māzerus. Interesanti!
 • Tikāmies ar Lēdurgas pagasta  pārvaldes vadītāju Juri Liepu. Viņš pastāstīja par Lēdurgu, par pagasta dzīvi, ražotnēm. Mani uzrunāja viņa  atzīšana, ka cilvēks ir vērtība. Latvijā jau viss notiek puslīdz vienādi, bet atzīt un cienīt cilvēku, un to pateikt skaļi, ir viedi vārdi!
 • Ritas kundze  mūs iepazīstināja ar paveiktiem projektiem pensionāru biedrībā, staigājam pa Lēdurgu, bijām baznīcā, bijām dendroloģiskā parkā.
 • Parkā mūs  sagaidīja  parka saimnieks Karols Treijs. Ir vērts braukt uz šo parku! Par katru koku un krūmu ir skaists  stāsts! Mani priecēja, ka pirkām arī koku un krūmu stādus, pratām novērtēt dārznieku darbu.

Vēlāk dzērām  salvijas tēju un bijām mīlestības sasildīti. Vēl un vēl kavējos atmiņās ..........

Gribu Jūs aicināt, atsaucieties! Drīz arī mēs uzņemsim ciemiņus! Ja Jūsu mājās ir Jūsu mīlestības darbi, nekautrējaties, piesakiet sevi, tā mēs visi kopā varētu savu novadu cildināt, godā celt!

Mūs biedrības plāni vasarā:

 • Katru pirmdienu no 12.00 līdz 16.00  Dzimtkoku mājā, senioru biedrības telpā, Rīgas ielā 10, ieeja no pagalma, datoru prasmes mācīs vidusskolas meitenes. Nekautrējaties, nāciet!
 • 17.jūnijā plkst 10.00 k/c  Lattelecom datoru kursi! Vēl ir brīvas vietas!
 • 7. un 8. augustā braucam uz Ventspili, dalības maksa Ls 20, tas būs par nakts mītni, braukšanu. Vēl būs jāmaksā par ekskursijām un  uzturu.
2011.06.02., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
Turpinām aktīvi darboties

Mazsalacas senioru biedrības "Atbalss" valde aktīvi turpina iesākto darbu.
Atrodamies Mazsalacas pilsētas muzeja Dzimtkoku mājā. Ar visiem  valdes locekļiem var tikties katra mēneša pirmajā otrdienā.
Lai mēs dzīvotu labāk, esam paveikuši dažas lietas:

 • Bijām Rīgā VID, esam ieguvuši sabiedriskā labuma organizācijas statusu, ar to mēs ceram, ka varēsim piesaistīt kādu labvēli.
 • Esam uzrakstījuši, ar Mazsalacas domes darbinieces Ingunas Zukures palīdzību,  un iesnieguši 3 projektus, gaidīsim rezultātus. Projektos plānojas aktivitātes pilsētas senioriem un dažada vecuma bērniem, pusaudžiem.

Seniori katra mēneša pirmajā ceturtdienā un mēneša pēdējā trešdienā dodas uzlabot veselību SPA ESTONIJA, Pērnavā. Interesēties pieaugušajiem pie Māras Perses (tālr. 64251482, m. t. 26612113).
Ar aktualitātēm varat iepazīties arī veikala "Pūcīte" logā.

2011.03.14., Sarmīte Kauliņa, valdes locekle
-->