Sveiki!
Tātad, 25.11.2010. notika pirmā Mazsalacas novada uzņēmēju tikšanās!
Par ko runājām?
Uzklausījām Gunu Ķiberi, kas izklāstīja Rūjienas pieredzi, kā labo piemēru uz ko tiekties, un ar ko "skrieties", tajā pat laikā atceroties, ka tikai vienotībā spēks. Sākām domāt par ciešāku sadarbību ne tikai novada uzņēmēju starpā, bet arī par sadarbību ar Rūjienas un Naukšēnu novadiem, kas sāksies jau ar tuvojošos BaltTour 2011.
Iepazināmies ar valsts atbalsta programmām uzņēmējiem, ko prezentēja Hipotēku un zemes bankas pārstāvji: Anda Čukure un Juris Čeičs.
Ojārs Beķeris iepazīstināja ar Eiropas Zivsaimniecības Fonda pieejamajiem līdzekļiem un LEADER projektu rakstīšanas un iesniegšanas aizkulisēm.
Harijs Rokpelnis iepazīstināja ar turpmākajiem plāniem novada tūrisma un tēla attīstīšanā.
Atbalstu Kaspara Vāles ideju par regulārām tikšanās reizēm. Protams, ne tik ilgām, kā šī. Iesaku nākamo tikšanās reizi noturēt pirms Ziemassvētkiem, kurā varētu tālāk pārrunāt pasākumus, kas jāveic, gatavojoties BaltTouram, un apspriest sīkākas detaļas šajā sakarā.
Viela pārdomām: BaltTour 2011 reklāmas kampaņa iekļaus visdažādāko publicitāti dažādos mēdijos. Šajā sakarā plānots arī veidot konkursus kuros balvas var būt kāds no vietējo uzņēmēju piedāvājumiem (nedēļas nogale naktsmītnē, brauciens ar sniega moci, utt.), attiecīgi šī būtu lieliska novada un uzņēmēja publicitāte par relatīvi zemām izmaksām!
Vērts ieskatīties portālā: http://eiropasnaudasavize.lv/, kurā tiek apkopoti jaunumi par ES piedāvāto finansējumu
Nakstmītņu īpašniekiem: http://latvia.travel/lv/naktsmitnu-ipasniekiem iespēja ievietot informāciju par sevi Latvijas oficiālajā tūrisma portālā latvia.travel.
Ceru uz turpmāku sadarbību!

2011.01.17., Harijs Rokpelnis, TIUAC vadītājs
-->