2011-02-04

Sēļu pagasta Tautas nams atrodas Sēļu muižā, kas celta aptuveni 1550. gadā. Kapitālremonti veikti 1960. gadā un 2008. gadā.
Sēļu pagasta Tautas nams specializējies izglītojošu konferenču, semināru, koncertu, izstāžu organizēšanā, gadskārtu ieražu svētku svinēšanā.
Jau gadiem ilgi, februāra otrajā sestdienā muižā krāšņā ballē tiekas Mazsalacas novada zemnieki un uzņēmēji. Notiek atpūtas vakari, radošās darbnīcas, dažādi kursi.
No 2004. gada sadarbībā ar Latvijas Vēstures Institūtu, arheoloģes Ilgas Zagorskas vadībā tiek organizētas starptautiskas arheologu nometnes, lai izpētītu Senburtnieka krastos akmens laikmeta liecības „Braukšu” un „Zvejnieku” māju tuvumā.
Sēļu pagasta Tautas namā darbojas senioru deju grupa "Draiskules" un divas biedrības: "Dāmu klubiņš" un jauniešu klubs "Sēļu vanagi".  
2011. gadā pagasta iedzīvotāji gatavojas diviem svarīgiem notikumiem:

  • 16. jūlijā  visus bijušos Idus skolas audzēkņus un skolēnus aicinām uz Idu – atzīmēsim Idus skolas 140 gadi. Šajā sakarā arī eseju konkurss: "Idus vērtība un nozīmē manā dzīvē". Darbus lūdzam iesniegt līdz 6. jūlijam Sēļu pagasta bibliotēkā.
  • 13. augustā Sēļu brīvdabas estrādes un sporta laukumu atklāšana.
Vija Jaunzeme, kultūras pasākumu organizatore

-->