Fotoizstāde
2015-05-13
Mazsalacas novada muzejā apskatāma fotoizstāde "Dievs. Daba. Darbs" Autori Spodra un Voldis Purviņi.

Zaļā krāsa - mežs
2013-05-20

2013. gada 18. maijā norisinājās ikgadējie muzeju nakts pasākumi. Šis pasākums Mazsalacas novada muzejam bija īpašs, jo Dzimtkoku un 1300 rotaļu-suvenīru peļu mājā tika atklāta jauna ekspozīcija „Medību trofejas”, ko dāvināja Arnis Šteinbergs.

Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem muzeja nakts ietvaros daudzi apmeklētāji pulcējās uz jaunās ekspozīcijas „Medību trofejas” atklāšanu. Daudzi ieradās muzejā ar lielu izbrīnu par to vai tiešām šī visa ekspozīcija ir viena cilvēka krājums, jo tā tiešām bija plaša un interesanta. Tomēr jā, šī medību trofeju ekspozīcija bija viena mednieka Arņa Šteinberga kolekcija, kuru nolēma dāvināt Mazsalacas novada muzejam. Šajā ekspozīcijā var vērot dažādus dzīvnieku ragus, galvaskausus, kā arī dažādus dzīvnieku un putnu izbāzeņus. Lielu apmeklētāju uzmanību piesaistīja interesantie un neparastie ūdens putnu izbāzeņi. Protams, kā katrs kārtīgs mednieks nevar iztikt arī bez mednieku stāstiem par to kā katrs dzīvnieks ir nomedīts un iegūts. Tāpēc ar katru stāstu kā šī trofeja ir iegūta visi interesenti var iepazīties muzejā pie katra eksponāta. Šī gada muzeju nakts devīze „Zaļā krāsa – mežs” bija ļoti piemērota jaunās ekspozīcijas atklāšanā.  Jauno kolekciju iespējams apskatīt arī muzeja darba laikā.

Ilze Dreimane, VIA studente
Muzeja jaunās ekspozīcijas atklāšana

Ar pateicības vārdiem, mūziku, laba vēlējumiem, dāvanām un ziediem, priecīgi un smaidoši esam atvēruši jaunu ekspozīciju  - „1300 suvenīru – rotaļu peles” - Mazsalacas novada muzejā, Rīgas ielā 10.

2011.05.03., Zane Luste, sabiedrisko attiecību speciāliste
-->