http://www.valmiera.lv/

Mazsalacu godam pārstāv komanda ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera 5.posmā
2014-06-13

Šī gada 24. nedēļas trešdienā, 11. jūnijā, norisinājās kārtējais ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera ielu florbola turnīrs, kurā kopumā piedalījās 37 komandas no Valmieras, Cēsīm, Mazsalacas, Rubenes, Valkas, Stalbes, Vaidavas un citām teritorijām. Šis posms parādīja florbolu citā gaismā, kurā spēle norisinās agresīvi, ar spēka paņēmieniem, tajā pašā laikā paliekot skaista, godīga un baudāma.

Mazsalacu šajā posmā U16 vecuma grupā pārstāvēja komanda ‘’Skrimslis’’, Jāņa, Nika un Mārtiņa sastāvā. Puiši smagi cīnījās, tomēr viņiem mazliet pietrūka veiksmes, un viņi nekvalificējās play-off spēlēm.

Šonedēļ tieši ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera tika atzīta par vienu no divām šīs nedēļas labākajām ‘’Ghetto Games’’ aliansēm, iegūstot savā īpašumā pirmo trofeju. Jāpiebilst, ka alianses šovasar tika izveidotas 14 Latvijas pilsētās, un šī apbalvojuma iegūšana ir apliecinājums jauniešu organizētā pasākuma kvalitātei.

Diena bija īpaša ar to, ka viens no Valmieras alianses organizētājiem Ingus Rutulis atzīmēja sava vārda dienu. Skatītāji, spēlētāji un ‘’Ghetto Family’’ viņam veltīja dziesmas, apsveikumus un dāvanas. Notika arī kas nebijis- pirmo reizi šajā sezonā vienas piecu minūšu garas spēles laikā komanda „Bračkas&Co” savam kontam pieskaitīja 10 iegūtus vārtus, neļaujot saviem pretiniekiem iemest bumbu vārtos pat vienu reizi. Par šo acīmredzami augsto sasnegumu komanda uzreiz pēc spēles tika apbalvota ar saldējumu. Visa vakara gaitā rekords netika pārspēts.

Starp 17+ grupu komandām tika pamanīta arī meiteņu komanda ‘’Susliki’’, kura pārstāv Kocēnu sporta klubu. Viena no komandas spēlētājām Nora skaidro, ka puiši uz laukuma neapbizo, un rodas sajūta, ka nespēlē uz visiem 100%, meitenēm mazliet padodoties.

Kārtējais labi un kārtīgi aizvadīts pasākums, mierīgi pavadīts saulains jūnija vakars, spēles izspēlētas, uzvarētāji apsveikti! Tagad jāsāk rosīties basketbolistiem un šī sporta faniem, jo jau 18.06 J.Daliņa stadionā norisināsies kārtējais ielu basketbola posms, kurā šoreiz uzstāsies viens no Latvijas hip-hop dūžiem un talantīgs latviešu repa izpildītājs Edavārdi. Reģistrācijas sākuma laiks- 17.15., bet pasākums sāksies 18.00. Tiekamies!

Biruta Daņiļeviča, „Ghetto Alianse” Valmiera komunikācijas speciāliste
Aizvadīts „Ghetto Alianse” Valmiera ielu basketbola trešais posms
2014-06-10

4.jūnijā ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera organizēja trešo ielu basketbola posmu. U16 grupā cīnījās 9 komandas, bet vecākajā grupā piedalījās 14 komandas (rezultāti).

Šis posms ir īpašs ar to, ka bija jūtama nepiespiesta atmosfēra, priecēja saulains laiks un apmeklētāji varēja piedalīties daudzos konkursos un aktivitātēs. Kāds mēģināja paveikt neiespējamo- iemest bumbu grozā no laukuma centra, citi apmeklētāji sacentās bumbas griešanā uz viena pirksta. Daži jaunieši pat sacentās ar vienu no vadītājiem ūdens ātrdzeršanas čempionātos. Ikviens gribētājs varēja izveidot sava dizaina ūdens glāzi, uzrakstot uz tās kādu novēlējumu, faktu, vai vienkārši iniciāļus. Un, jau kārtējo reizi ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera repa zvaigzne Klāvs nolasīja savu svaigāko gabalu, ar ko uzjautrināja un atdzīvināja publiku.

Pirmo reizi tika organizēts konkurss par labāko un interesantāko šī posma bildi instagramā vai twiterī. Uzvarētājs – Jevgēnijs, balvā saņēma Ghetto Games kreklu.

Ir ļoti žēl, ka emocijas nevar aprakstīt ar vārdiem, jo tieši šī atmosfēra liek jauniešiem katru trešdienas pēcpusdienu atkal nākt uz J.Daliņa stadionu. Nākamais ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera posms notiks jau 11. jūnijā, kad uz laukumiem atkal tiksies florbola cienītāji un piekritēji.

Biruta Daņiļeviča, „Ghetto Alianse” Valmiera komunikācijas speciāliste
Aizvadīts „Ghetto Alianse” Valmiera otrais posms ielu florbolā
2014-05-29

28.maijā, neskatoties uz drēgno laiku, uz ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera otro posmu florbolā ieradās rekordliels komandu skaits -37 komandas (rezultāti). No tām 16 kvalificējās jaunākajā grupā un 21- vecākajā. Sporta cienītāji bija ieradušies arī no Valkas, Rubenes, Kocēniem, Rīgas un citām vietām. Tik liels komandu pieplūdums nozīmē tikai vienu – jaunieši grib aktīvi pavadīt brīvo laiku un ir ieinteresēti ielu sporta veidos.

Arī šajā posmā valdīja patīkama un draudzīga atmosfēra. Šī bija debijas diena jaunizveidotajai deju grupai ‘’Jautrie solīši’’, savukārt, Krišs pierādīja, ka ir iespējams nodriblēt bumbiņu uz lāpstiņas kantītes vairāk kā 100 reizes, Alberts bija pirmais, kuram šodien nūja sašķīda gabalos. Šajā posmā notika kas nebijis- komanda ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera divu vadītāju un viena brīvprātīgā sastāvā meta izaicinājumu vienai no komandām, lai pierādītu, ka puiši prot ne tikai skaisti runāt, bet arī lieliski spēlēt.

Vecākajā grupā pusstundu pāri pusnaktij uzvaru guva komanda ‘’OLD CRABS’’. Tās spēlētāji Aigars un Māris uzskata, ka florbols ir foršākais no visiem sporta veidiem. Bērnībā viņu dzimtenē hokeju vēl nebija iespējas spēlēt, bet florbols bija kaut kas jauns un ļoti līdzīgs hokejam. Viņi bija pirmie savā dzimtenē, kuri sāka nodarboties ar florbolu, paši meistaroja bortus un veidoja laukumus. Ar šo sporta veidu vīri nodarbojas gandrīz 20 gadus un uz ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera posmu bija ieradušies ar visu ģimeni. Māris stāsta, kā mazais trīsgadīgais dēliņš arī cenšas spēlēt gluži kā tētis.

Jaunākajā grupā uzvaru izcīnīja Rīgas komanda ‘’HSR’’ jeb ‘’Hokeja skola Rīga’’. Puiši profesionāli nodarbojas ar hokeju, un viņu moto ir- galvenais ir uzvarēt.

Kopumā, katrai komandai ir kāds interesants stāsts un rozīnīte. Komanda ‘’Pavisam nopietnie’’ ir nolēmuši okupēt ne tikai florbola, bet arī basketbola laukumu, jo piedalās visos posmos. Kocēnu komandā ''Oxdog'', kura godam izcīnīja 4.vietu. Valkas komanda ‘’Zaļā elite’’ skaidro, ka bez diviem ar pusi litriem kefīra uz laukuma nenāks, un ka tieši tā ir viņu meistarības atslēga.

Trešdienu vakari J.Daliņa stadionā vairākiem jauniešiem ir kļuvuši par iemīļotu tradīciju. Skatītāja Elīza: „Man patīk florbols, jo spēlē smuki puiši, tāpēc vienmēr nāku uz spēlēm, lai neko nepalaistu garām. ‘’Ghetto Games’’ vispār ir pats labākais, kas var būt! Novēlu pasākumam ilgu mūžu!”.

http://www.draugiem.lv/ghettoaliansevalmiera

http://www.ghettofamily.com/gg/lat/alianse/valmiera/jaunumi/

Jau trešdien, 4.jūnijā, „Ghetto Alianse” Valmiera aicina ikvienu izmēģināt savus spēkus ielu basketbola trešajā posmā. Reģistrācija sāksies plkst.17.15, pasākums – plkst.18.00. Tiekamies J.Daliņa stadionā! 

Biruta Daņiļeviča, „Ghetto Alianse” Valmiera komunikācijas speciāliste
Ghetto Alianse’’ Valmiera otrais posms bija vēl skaļāks, vēl karstāks un vēl labāks!
2014-05-22

21.maijā J.Daliņa stadionā norisinājās ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera ielu basketbola otrais turnīrs. Kopumā piedalījās 22 komandas, no kurām 10 komandas startēja U16 vecuma grupā, bet 12 komandu dalībnieki bija pārsnieguši 17 gadu robežu, tāpēc kvalificējās U17+ vecuma grupā. Vecākajā grupā divu dalībnieku sastāvā startēja arī komanda no Mazsalacas ‘’Skrimslis’’, kuri godam izcīnīja 8.vietu!

Pasākums bija dažādiem konkursiem un balvām pārpilns. Pirmo reizi norisinājās arī ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera ‘’Slam Dunk Contest’’, kurā Valmieras labākie dankeri un dankere cīnījās par žūrijas (trīs pamatskolas skolēnu un topošo sporta zvaigžņu) atzinīgajiem vērtējumiem. Rezultātā, spraigā cīņā, pārsvaru guva Jānis Engers. Visus klātesošos fascinēja arī improvizācija jaunieša Klāva, kas 15 minūšu laikā sarakstīja vārdus un izveidoja dziesmu, ko arī prezentēja.

Šoreiz pasākumu rotāja arī „Ghetto Games dēlis”, kur visi, kas bija ieradušies, atstāja savus novēlējumus, atziņas vai vienkārši parakstus nākamajām paaudzēm. Pasākuma beigās ielu basketbola uzvarētāju komanda ‘’Botāniķi’’ izvēlējās pašu interesantāko uzrakstu, kura autors ir Raivo Bobrovs:’’ Nekad nepadodies, Nekad neapstājies, Vienmēr piecelies!’’

‘’Mums gāja pat ļoti labi. Šonedēļ, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, pieteicās vairāk komandu. Iepriekšējā nedēļā notika gan ielu basketbols, gan ielu florbols, gan bija uzaicināti viesmākslinieki, tāpēc apmeklētāju bija daudz. Neskatoties uz to, ka šonedēļ bija iespēja piedalīties tikai vienā sporta veidā, apmeklētāju bija apmēram tikpat daudz, ja ne vairāk. Tas nozīmē, ka mēs augam un attīstāmies. Mēs darām lietas, kuras mums sagādā prieku, un mūsu darbs un ieguldītās pūles nav veltīgas. Latiņa jāceļ vēl augstāk, tāpēc nākamnedēļ būs vēl labāk!’’ skaidro viens no ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera organizatoriem- Ingus Rutulis.

Kopumā pasākums noritējis ļoti veiksmīgi, un organizatori saņēma vairākas pozitīvas atsauksmes no apmeklētājiem, kuriem trešdienu vakari Valmieras J.Daliņa stadionā jau ir kļuvuši par tradīciju. Tomēr arī ar to viss nav galā! Jau 28.maijā ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera aicina ikvienu izmēģināt savus spēkus uz Valmieras J.Daliņa florbola laukuma. Reģistrācija sāksies 17.15, pasākums- 18.00. Tiekamies!

Biruta Daņiļeviča, "Ghetto Alianse" Valmiera komunikācijas cilvēks
‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera sezona atklāta godam!
2014-05-15

‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera grandiozais atklāšanas pasākums notika 14.maijā J.Daliņa stadionā. Tajā par čempiona titulu Ghetto Basket Valmiera un Ghetto Floorball Valmiera cīnījās 35 komandas no Valmieras, Kocēniem, Rubenes, Cēsīm, Rīgas, Mazsalacas, Salacgrīvas un citām teritorijām. U16 basketbola turnīrā piedalījās komanda no Mazsalacas ‘’98 gadi’’, kura izcīnīja godpilno 5.vietu!

Lai padarītu pasākumu vēl interesantāku, atklāšanā dejoja „JVclub Valmiera” meitenes, kā arī dejotāji – puiši, kas ir 8-9 gadus veci, parādija uz ko ir spējīgi breikā. Ģitārspēles mīļotājus priecēja ģitāras virtuozs Gints Smukais, bet repa cienītājiem bija iespēja noklausīties kādu no Kosmo hip hop dziesmām. Kad sacensības tuvojās beigām, publiku neiedomājami uzkurināja Valmieras puišu grupa „WhiteShade”, kas lika visiem rokmūzikas piekritējiem, un ne tikai, dziedāt līdzi, dejot mūzikas ritmos un sajūsmā kliegt: „Atkārtot!”. Visa pasākuma laikā skanēja laba un kvalitatīva mūzika, par ko liels paldies jāsaka Dj Tomam Žentiņam. Pār visiem valdīja ļoti patīkama, draudzīga atmosfēra un ikviens varēja atrast to, kas iet pie sirds tieši viņam.

„Ghetto Games” Valmiera Mamma Krista Biseniece ar paveikto ir apmierināta: ”Domāju, ka esam mazliet uzkarsējuši J.Daliņa stadionu un turpināsim to darīt! Mēs varam būt lepni par saviem jauniešiem!Degsme dalībnieku acīs uz laukuma, skatītāju ovācijas, tas ir tas, kas mūs motivē doties uz priekšu un augt! Katri apmeklētāju aplausi uzlādē mūs un dod enerģiju! Paldies, Valmiera, tā turpināt!”

Bet ar to nekas nebeidzas! Jau 21.maijā ‘’Ghetto Alianse’’ Valmiera laipni aicina ikvienu uz sacensībām ielu basketbolā, kuras būs vēl karstākas, vēl skaļākas un vēl labākas! Reģistrācija sāksies 17.15, bet pasākums- 18.00! Tiekamies!

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Valmieras dome, Valmierai nav miera, Vidzemes olimpiskais centrs, Arifex, Vinda, Valmieras Jauniešu dome, Valrek, Startcom. Pateicamies par atbalstu arī mūsu informatīvajiem partneriem!

Biruta Daņiļeviča, "Ghetto Alianse" Valmiera komunikācijas cilvēks
"Ghetto Alianse" Valmierā sola vasaru padarīt vēl karstāku
2014-05-13

Jau 14.maijā, plkst. 18.00, Valmierā savu darbu uzsāks Valmieras „Ghetto Alianse”. Līdz pat augusta beigām teju katru trešdienu J.Daliņa stadionā pulcēsies sporta mīļotāji, spēlētāji, kas sacentīsies ielu sporta veidos – florbolā un basketbolā. Faniem būs iespēja atbalstīt sev iepatikušās komandas.

Komandām būs iespēja jautri pavadīt laiku visa pasākuma ietvaros no 14.maija līdz 30.augustam, pat neskatoties uz to, ja laikapstākļi nebūs labvēlīgi, un cīnīties par galveno balvu – iespēju pārstāvēt Valmieru Superfinālā, Krastmalā. Piedalīties tiek aicināts ikviens, jo „Ghetto Aliansē” visi ir vienlīdzīgi. Kopumā būs aizvadīti 7 ielu florbola mači un 7 ielu basketbola turnīri. Muzikālo baudījumu pasākumā nodrošinās Dj Tomekk, kā arī uzstāsies daudzas grupas un izpildītāji, kas ir iemīļoti jauniešu vidū. Pagaidām, lai saglabātu nelielu intrigu, to vārdi netiek izpausti. Pasākumā piedalīsies arī vairāki fantastiski dejotāji un, protams, arī vasaras karstākā notikuma vadītāji Marts Brūšnieks un Ivars Kalējs, bet pasākuma video seja būs Daniels Portnajs. Puiši godam izturēja atlasi, un pierādīja, ka viņi ir labākie no labākajiem. Lai padarītu šo pasākumu neaizmirstamu, ir iesaistījušies 15 brīvprātīgie jaunieši, kuri projektā realizē savas idejas, ļaujot vaļu savai fantāzijai. Jaunieši iepazīstas ar vienaudžiem – līdzdomātājiem, kā arī gūst noderīgu darba pieredzi.

Savu darbību „Ghetto Games” Valmiera uzsāka pirms trim gadiem, kad Valmierā norisinājās pirmais „Ghetto Basket” ielu basketbola turnīrs. Kopš tās dienas „Ghetto Games” Valmierā ir ikgadējs pasākums, kas pulcē neskaitāmi lielu cilvēku auditoriju. Ar katru gadu piedalās arvien vairāk dalībnieku, parādās vairāk skatītāju un atbalstītāju, kuri ar laiku kļūst par uzticīgiem „Ghetto Games”  faniem. 2013.gadā ielu basketbolam tika pievienots ielu florbols, kad k/c stāvlaukumā norisinājās grandiozs ielu sporta veidu pasākums. „Ghetto Alianse” Valmiera vadītāja Krista Biseniece visiem sola vēl neaizmirstamāku vasaru un atzīst:’’Ar lepnumu varu teikt - Valmiera, saturies, mēs vasarā tevi uzspridzināsim! Mūsu pasākumi būs vieta, kur gaidīts un kā savējais varēs justies ikviens valmierietis un Valmieras pilsētas viesis. Tā būs vieta, kur augt un attīstīties jaunām personām, jo mēs visi kopā varam kaut ko mainīt!

„Ghetto Alianse” Valmiera ir „Ghetto Games” projekts un tikai neliela daļa no „Ghetto Games” saimes, kuras moto ir – cieņa un lojalitāte, smaga cīņa par uzvaru – tā ir mūsu brīvība! Projekta mērķis ir padarīt jauniešu dzīves krāsainākas, piesātinātākas, mudinot aktīvi pavadīt brīvo laiku un piekopt veselīga dzīvesveida tradīcijas, nelietot alkoholu, cigaretes un citas kaitīgas vielas, padarīt pasauli mazliet labāku, darot labas lietas.

Sešu gadu laikā "Ghetto Games" kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību Latvijā, dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju. Kopumā „Ghetto Games” sestajā sezonā notiks 160 pasākumi visā valstī. Šovasar „Ghetto Alianses” projekts tiek realizēts ne tikai Valmierā, bet arī 9-ās citās Latvijas pilsētās – Ozolniekos, Olainē, Jēkabpilī, Sabilē, Jelgavā, Limbažos, Gulbenē, Rēzeknē un Vecumniekos.

Izbaudiet vasaru, draugu kompāniju, esiet aktīvi un apmeklējiet „Ghetto Games” pasākumus visā Latvijā!

Biruta Daņiļeviča, "Ghetto Alianse" Valmiera komunikācijas cilvēks
-->