http://www.rujiena.lv/ 

Frēzes kauss
2014-07-07 

2014.gada 30.augustā Rūjienas pilsētas stadionā notiks biedrības "Valmieras - Giterslo reģionu sadarbībai" rīkotās ugunsdzēsības sporta sacensības “FRĒZES KAUSS” (nolikums). Sacensību sākums plkst. 11:00. Sacensību mērķis ir noteikt Burtnieku, Beverīnas, Naukšēnu, Kocēnu, Mazsalacas, Rūjienas novadu, Valmieras pilsētas un Giterslo reģiona (Vācija)  brīvprātīgo ugunsdzēsēju un iedzīvotāju sportisko meistarību un sagatavotību ugunsdzēsības sportā. Veicināt un pilnveidot pagastu novadu un pilsētas iedzīvotāju un brīvprātīgo ugunsdzēsēju zināšanas ugunsdzēsības jomā un sadarbību ar draugiem no Giterslo reģiona.

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
Rūjienas strītbola vasara 2014
2014-07-01

Vasarā Rūjienā norisināsies strītbola sacensības. 3 mēnešu laikā tiks izspēlēti 3 posmi, pēc kuriem veiksmīgākās komandas startēs finālposmā 16. augustā. Sacensības norisināsies jau otro gadu, organizatori cer, ka tās kļūs par tradīciju, gūs atsaucību ne tikai Rūjienas novadā, bet arī apkārtējos novados. Otrais posms 5. jūlijā plkst. 11.00, reģistrācija no plkst. 10.30. Sacensības norisināsies slidotavas sporta laukumā pie Rūjienas vidusskolas. Ar sacensību nolikumu var iepazīties http://www.rujiena.lv/ .

Grupas:

  1. Vīriešu grupa (1997.g. dz.)
  2. MIX (uz laukuma viena dāma)
  3. Puišu grupa (1998. - 2000. g.dz.)
  4. Zēnu grupa  (2001. - 2003. g.dz.)
  5. Iesācēju grupa (2004. g.dz. un jaunāki)
Rolands Rullis
Swedbank filiāle no 5.jūlija pārtop par pašapkalpošanās centru
2014-06-14

Klientu paradumi mainās – ja agrāk banka strādāja tikai noteiktā darba laikā un konkrētā vietā, tad tagad bankas pakalpojumi ir pieejami visu diennakti – internetbankā, Mobilajā bankā vai Konsultāciju centra darbinieki pie tālruņa līnijām. Cilvēki arvien vairāk izvēlas visu darīt paši, iešanu uz banku atstājot prātīgām lietām, kuras var ieplānot savlaicīgi bez liekas steigas. Banku pakalpojumi pārtop no „vietas, kurp iet” uz „lietu, ko dara”.

Swedbank, rūpīgi analizējot banku pakalpojumu lietošanas paradumus, pakāpeniski ievieš izmaiņas, kas pielāgotas apstākļiem katrā pilsētā.

Tādēļ no 5. jūlija filiāle Rūjienā (Rīgas ielā 2) pārtop par pašapkalpošanās centru, kurā varēsiet:

  • veikt darījumus internetbankā;
  • iemaksāt skaidru naudu, apskatīt konta atlikumu un veikt citus darījumus bankomātā.

Pašapkalpošanās centrs strādās darbdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 15.00.

Rūjienas pašapkalpošanās centrā trešdienās un piektdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00 varēsiet satikt Swedbank konsultantu, kas palīdzēs apgūt internetbankas un bankas automātu lietošanu, kā arī sniegs atbildes uz jautājumiem.

Naudas izmaksas bankomāts atrodas turpat netālu – SIA „Zaltes” veikalā "Vidzeme", Valdemāra ielā 2. Tuvākā Swedbank filiāle atrodas Valmierā, Rīgas ielā 15.

Pieteiktās vai atjaunotās norēķinu kartes līdz 4. jūlijam saņemsiet Rūjienas filiālē, pēc tam – Valmieras filiālē.

Lai pāreja uz pašapkalpošanās centra pakalpojumu izmantošanu būtu vienkāršāka, aicinām uz Swedbank e-prasmju skolu, kuras nodarbības notiks 19., 26. jūnijā un 10., 24. jūlijā Rūjienas bibliotēkā  (Rūjienā,  Skolas ielā 6). E-prasmju skolas praktiskajās nodarbībās varēs apgūt internetbankas un karšu lietošanu. Pieteikšanās pa tālruni 67 449 333 vai Rūjienas filiālē. Šādas mācības notiks arī atkārtoti – par to norises laiku tiks paziņots atsevišķi.

Jebkurā diennakts laikā var saņemt bankas darbinieku konsultāciju, zvanot pa tālruni 67 444 444.

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
-->