Skolēnu autobusu maršruti 2013./2014. mācību gadā
2013-08-22

 

SĒĻI – IDUS – SĒĻI - MAZSALACAS VIDUSSKOLA 

 

SĒĻI - VECATE - MAZSALACAS VIDUSSKOLA

 6:50  ŪCĪŠI  7:30  SĒĻI
 7:00  SĒĻI  7:35  SĒĻU SKOLA
 7:05  PANTENE  7:40  ĶIPĒNI
 7:10  SKOLIŅAS  7:45  RUDĒKAS
 7:15  IDUS  7:55  VECATE
 7:20  VECSTĀRASTI  8:00  ROŽKALNI
 7:25  IDUS  8:05  ĶEIĶI
 7:30  SKOLIŅAS  8:10  MAZSALACA
 7:35  PANTENE  8:15  VIDUSSKOLA
 7:40  SĒĻI
 7:50  DAUGUĻI
 7:55  UNGURMUIŽA
 8:00  TĪŠI
 8:05  MAZSALACA
 8:10  VIDUSSKOLA

 

MAZSALACAS VIDUSSKOLA – VECATE - MAZSALACA

 

MAZSALACAS VIDUSSKOLA – MAZSALACA - IDUS - SĒĻI - MAZSALACA

 15:25  VIDUSSKOLA  16:10  VIDUSSKOLA
 15:30  MAZSALACA  16:15  MAZSALACA
 15:35  ĶEIĶI  16:25  IDUS
 15:40  ROŽKALNI  16:30  SKOLIŅAS
 15:45  VECATE  16:35  PANTENE
 16:00  MAZSALACA  16:40  SĒĻI
    16:45  SĒĻU SKOLA
 16:50  ĶIPĒNI
 16:55  PROMULTI
 17:00  MAZSALACA

 

BRASLAVA - MAZSALACAS VIDUSSKOLA - SKAŅKALNE - MAZSALACAS VIDUSSKOLA

 

MAZSALACAS VIDUSSKOLA - BRASLAVA - MAZSALACA - SKAŅKALNE - MAZSALACA

 7:15  BRASLAVA  16:15  VIDUSSKOLA
 7:25  RIMEIKAS  16:20  MAZSALACA
 7:35  VIDUSSKOLA  16:30  MEŽSĒTAS
 7:45  KALNJĒŅI  16:35  LAŅĢI
 7:50  ĶURBĒNI  16:40  ĶURBĒNI
 7:55  LAŅĢI  16:45  KALNJĒŅI
 8:00  MEŽSĒTAS  16:55  MAZSALACA
 8:10  MAZSALACA  17:05  RIMEIKAS
 8:15  VIDUSSKOLA  17:15  BRASLAVA

 

RAMATA - MAZSALACAS VIDUSSKOLA - RAMATAS SKOLA

 

RAMATAS SKOLA - MAZSALACAS VIDUSSKOLA - RAMATA

 6:40  RAMATA  15:00  RAMATAS SKOLA
 7:10  VĒRSIS  15:35  BLANKA
 7:20  RAUSKAS SKOLA  15:50  MAZSALACA
 7:30  RADZIŅTALCIS  16:00  VIDUSSKOLA
 7:40  RAMATAS SKOLA  16:15  BLANKA
 7:50  BLANKA  16:25  RAMATAS SKOLA
 8:00  VIDUSSKOLA  16:35  RADZIŅTALCIS
 8:10  MAZSALACA  16:45  RAUSKAS SKOLA
 8:20  BLANKA  17:00  VĒRSIS
 8:30  RAMATAS SKOLA  17:10  RAUDĪTES
     17:20  RAMATA
-->