Mazsalacā Pieslēdzies, Latvija! datorapmācību kursos apmācīti pirmie 49 seniori
2014-06-25

Līdz ar skolēnu mācību gada izskaņu pirmās senioru grupasMazsalacas vidusskolā noslēgušas Lattelecom sociālās atbildības projekta Pieslēdzies, Latvija! apmācību kursus. Mazsalacas novadā daudzgadējās projekta pasniedzējas Zane Luste vadībā jau ir apmācīts gandrīz pussimts senioru. Datora un interneta apmācības norisināsies līdz pat oktobrim, un tām joprojām var pieteikties ikviens interesents no 50 gadu vecuma (lasīt).

Līga Bite, Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja
Pirmās senioru grupas uzsāk Pieslēdzies, Latvija! datorapmācības Mazsalacā
2014-05-29

3. jūnijā Mazsalacas vidusskolā pirmie seniori uzsāk datora un interneta apguvi Lattelecom sociālās atbildības iniciatīvas Pieslēdzies, Latvija! kursos. Apmācības pasniegs ilggadējā projekta dalībniece, skolotāja Zane Luste. Kursiem aicināts pieteikties ikviens interesents no 50 gadu vecuma. Bezmaksas apmācībām aicināts pieteikties ikviens interesents pēc 50 gadu vecuma, darba dienās no plkst. 8:00 līdz 21:00, zvanot pa bezmaksas tālruni 80000822 vai aizpildot reģistrācijas anketu internetā http://www.piesledzieslatvija.lv/. Zvanot pa norādīto tālruni, joprojām aicināti pieteikties arī pasniedzēji. Pieslēdzies, Latvija! apmācības latviešu un krievu valodas grupās notiks visā Latvijā, grupas komplektējot pēc iespējas tuvāk senioru dzīvesvietai (lasīt).

Līga Bite, Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja
Projekta "Pieslēdzies, Latvija!" datorapmācības kursi senioriem
2014-05-19

Mazsalacas vidusskolā notiks  Lattelecom  projekta „Pieslēdzies, Latvija!” datorapmācības kursi Mazsalacas novada iedzīvotājiem. Pieteikties uz nodarbībām aicināti cilvēki vecumā pēc 50 gadiem ar dažādu pieredzi datora izmantošanā. Datorkursi ir bez maksas.

„Pieslēdzies, Latvija!” apmācību programma, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, nodrošinās apmācības trīs līmeņos. Apmācību dalībnieki pēc pašu izvēles var iziet viena, divu vai trīs līmeņu apmācības.

1.līmenis: Tiek apgūti paši pamati – kā ieslēgt datoru, kas ir un kā ir lietojama pele, tastatūra un pamata programmas, kā atvērt interneta pārlūku un lietot meklētāju. Apmācības ilgst trīs dienas, un noslēgumā dalībnieks iegūst Pieslēdzies, Latvija! sertifikātu. Kursu sākums 3.jūnijā plkst.16.30.

2.līmenis: Tiek apgūtas detalizētākas meklēšanas iespējas, Skype, e-pasts, Youtube.com. Apmācības ilgst trīs dienas, un noslēgumā dalībnieks iegūst Pieslēdzies, Latvija! sertifikātu. Kursu sākums 9.jūnijā plkst.16.30.

3.līmenis: Tiek apgūta e-pakalpojumu lietošana, Latvija.lv, internetbankas, mans.lattelecom, MS Word. Apmācības ilgst trīs dienas, un noslēgumā dalībnieks iegūst Mazsalacas novada pašvaldības izsniegtu sertifikātu. Kursu sākums 12.jūnijā plkst.16.30.

Mācības notiks Mazsalacas vidusskolas jaunās ēkas 3.stāvā. Nodarbības vadīs skolotāja Zane Luste. Esiet aicināti pieteikties, zvanot uz bezmaksas tālruni 80000822 (darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00) vai aizpildot pieteikumu http://www.piesledzieslatvija.lv/ . 

Zane Luste, nodarbību vadītāja
-->