Mazsalacas vidusskola organizē brīvprātīgo kustību 
2014-05-29

Mazsalacas vidusskola aicina skolēnus no 7.klases līdz 12.klasei,  neatkarīgi no iegūto zināšanu, prasmju un iemaņu līmeņa, iesaistīties brīvprātīgo darbā. Pieteikties darbam var personīgi pie Mazsalacas vidusskolas direktores vietnieces audzināšanas jomā Valentīnas Golovņas (lasīt). Iesaistīties brīvprātīgajā darbā ir mūsdienīgi!

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
The Way Sports
2014-05-29

No 15.-16.jūlijam Mazsalacā ierodas amerikāņu grupa no organizācijas The Way Sports no Oklahomas štata.  Grupa sastāvēs no aptuveni 20 cilvēkiem - studentiem, skolēniem un pieaugušajiem.  Šajās divās dienās būs iespēja piedalīties basketbola un angļu valodas nometnēs. Nometnēs varēs piedalīties jaunieši vecumā no 8 līdz 25 gadiem. Visas aktivitātes notiks Mazsalacas vidusskolas telpās. Visas nometnes ir par brīvu, taču naktsmājas, kā arī ēdināšanu nometnes organizatori nenodrošina. Vairāk informācijas varēs atrast, sekojot twitterī: @asvalmiera vai arī rakstot e-pastu: arturs.limanis@gmail.com.

Liene Bogdanova, mājas lapas administratore
Speciālo uzdevumu vienība
2014-05-16

Informē SUV par vēlmi dienēt Speciālo uzdevumu vienībā (SUV), rakstot uz dienests.suv@mil.lv, vai zvanot tālr.: 26151270; 67840717. No SUV pārstāvja saņemsi informāciju par iestāšanās nosacījumiem:

  • Vecuma ierobežojums līdz 35 gadiem uz kaujas un kaujas atbalsta komandām.
  • Latvijas Republikas pilsonība.
  • Atbilstošas valsts valodas zināšanas.
  • Veselības kapacitāte atbilstoši Speciālo uzdevumu vienības prasībām (A6 vai B5).
  • Vidējā izglītība. Vēlama vidējā speciālā vai augstākā izglītība.

Gūsti noderīgu informāciju Nacionālo bruņoto spēku SUV mājas lapas sadaļā: http://www.mil.lv/. Objektīvi izvērtē vai Tu to vēlies un spēj! Aprēķini sev optimālo sagatavošanās laiku
pārbaudījumu kārtošanai.

Kapteine Sandra Brāle, Speciālo uzdevumu vienība
-->